Aktivní v létě

Ubytování v Jánských Lázních - Historie

Příznivci aktivního pohybu, sportu a turistiky, u nás se určitě nebudete nudit ! Hned pod okny přírodní volejbalové hřiště a malé fotbalové hřiště. Kolem dokola značené turistické trasy a cyklotrasy, jejichž hustá síť vás dovede do všech blízkých i vzdálených koutů Lužických hor. A pro svoje vyjížďky na horském kole najdete v okolí ideální terény. Můžete se vydat po stopách bikerů, kteří každoročně měří své síly při mezinárodních závodech Malevil Cup, 2much4you, nebo O-See Challenge.

 Bizarní skalní útvary v okolních lesích jsou nejen turistickou zajímavostí, ale i výzvou pro horolezce. Méně zdatní lezci mohou otestovat své síly na ferratě ve skalním městě u Jonsdorfu nebo nad Oybinem (Alpiner Grat), případně vyzkoušet lanový park v Grossschönau.

 Zaplavat si můžete na koupališti v Jonsdorfu (jen 2km pěšky lesem), nebo v jezeře Olbersdorfer See s mnoha atrakcemi a velkými plážemi. V případě nepříznivého počasí najdete vyžití v krytém bazénu s wellnes zázemím TrixiBad. A vyznavači golfu si mohou užívat svou hru na oblíbeném 18ti jamkovém hřišti v nedalekých Heřmanicích.

Pro tělo i duši!

Poptávka

Apartmány

luž

Hvozd

Johannisstein

Ceník